WITAMY

 

14316838_10207257988756467_139197994817880577_nWitajcie, mam na imię Iza, znacie mnie z naszej grupy na facebooku, jestem mamą już prawie 8-latka Oscara. Wszystkie przepisy jakie tworzę są modyfikacją normalnych dań do wersji niskobiałkowej.Są one podpatrzone u innych, wykopane ze starych książek kucharskich, gazet kulinarnych i wielu innych źródeł.  Wszystkie przetestowane,choć zdarza się że każdemu wychodzą inaczej 🙂  Blog prowadzę już rok, staram się często go aktualizować, z miłą chęcią wstawiam również Wasze inspiracje. Ma to służyć nam wszystkim, dlatego cieszy mnie tak miły odzew z Waszej strony. Za wszelką cenę do dzisiejszego dnia staram się szukać zamienników, odpowiedników i całkiem nowych ale bezpiecznych niskofenyloalaninowych produktów.
Drodzy rodzice dzieciaczków z PKU oraz wszyscy starsi i dorosłe fenylaczki mam nadzieję że dzięki tym przepisom odważycie się spróbować wyczarować w swej kuchni wspaniałe dania, znajdziecie inspiracje i będziecie się przy tym świetnie bawić.
W zakładce porady co jakiś czas ciekawe info o zasiłkach i aktualizacjach w tych kwestiach wrzuca Gosia. Wiem, że ciężko jest znaleźć rzetelne informacje dotyczące świadczeń, które mogą należeć się naszym dzieciom i dorosłym fenylakom oraz co należy zrobić, aby je otrzymać. Gosia sama jest fenylaczką, a ze względu na pracę zawodową posiada pełną wiedzę na temat świadczeń rodzinnych, pielęgnacyjnych oraz alimentacyjnych. Jeśli będziecie mieli problemy z załatwieniem formalności związanych z otrzymaniem jakiegoś zasiłku możecie się z nią skontaktować wysyłając wiadomość w formularzu kontaktowym i poprosić o pomoc. Im lepiej opiszecie sytuację, im więcej informacji podacie tym łatwiej będzie Wam pomóc.
Zapraszam do częstego korzystania z tego bloga bo powstał on z myślą o nas wszystkich 🙂

Podziel sie przepisem: Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email